انواع روش های کفسابی و سنگسابی

انواع روش های کفسابی و سنگسابی

باید در ابتدا به این نکته اشاره کرد که ما چندگونه کفسابی و سنگسابی داریم که با معرفی هرکدام از این مدل ها به شما، می خواهیم  که بهترین و با کیفیت ترین روش را انتخاب کنید و از انتخاب خود کمال رضایت را داشته باشید. پس در ادامه به معرفی انواع کفسابی و سنگسابی خواهیم پرداخت.

انواع مدل های کفسابی

کفسابی به وسیله فرچه سیمی

در این شیوه سنگ ها به کار رفته در کفپوش ساختمان شما به صورت دقیق سابیده می شود و این روش قدرت تمیزی بسیار خوبی دارد، ولی تنها ایراد این روش این است که، بعد از مدتی سنگ ها و سطوح مجددا کثیف و تیره می شوند، که در انواع کفسابی دیگر کمتر شاهد این مورد هستیم.

کفسابی به وسیله رزین

برخی از سنگ های به کار رفته در کف ساختمان شما دارای یک نوع ساختاری هستند که به راحتی خلل و فرج ایجاد شده در آن ها قابل روئیت می باشند. از نمونه این سنگ ها می توان به سنگی به نام تراورتن اشاره کرد که با انجام عملیات کفسابی روی این مدل سنگ ها، روزنه هایی در روی سنگ ظاهر می شود؛ از طریق رزین می توان این روزنه ها و سوراخ ها را پر کرد. کفسابی به وسیله رزین  از انواع کفسابی مطمئن می باشد.

 

انواع کفسابی

 

عملیات کفسابی به صورت کامل و جامع

در این شیوه از انواع کفسابی سنگ های کفپوش ساختمان از طریق مکانیزم لایه برداری کفسابی شده و سطوح کف ساختمان شما، یک دست و مسطح می گردد. البته باید اشاره کرد در مراحل مختلف کفسابی از این شیوه استفاده می شود. با استفاده از این روش سنگ ها شفاف و درخشان می شوند و پاک کردن سنگ ها بسیار راحت تر می گردد.

یک مرحله نیز وجود دارد که در انتهای عمل کفسابی انجام می گیرد که به آن در اصطلاح پولیش کاری می گویند. این پولیش ها در واقع یک نوع ماده هستند که اگر پس از اتمام کفسابی روی سطوح سنگ و کف ریخته شود، موجب شفافیت و درخشندگی کفپوش ساختمان می گردد.

ماشین کفسابی

عملیات کفسابی

مدل های مختلف لقمه ها در کفسابی و سنگسابی

در روش های مختلف کفسابی از لقمه های متنوعی برای عملیات کفسابی استفاده می شود.

از انواع گوناگون لقمه ها می توان به لقمه های زیر اشاره کرد: ساب سنگ و لقمه ساب اسیدی و لقمه ساب ایتالیایی و لقمه ساب الماس و غیره

هر یک از این لقمه ها سایزبندی ویژه خود را دارند و کارکرد هر یک از این لقمه ها در کفسابی و سنگسابی مجزا است و باید کار ویژه هر کدام از این لقمه ها را بشناسیم تا از آن ها به شیوه صحیح بهره ببریم تا خدای نکرده باعث صدمه زدن به سطوح و سنگ های کف محیط کار و منازل نشود.

با ذکر این مقدمه، باید به اطلاع شما مشتریان گران قدر برسانیم که، کفسابی زعفرانی  با آگاهی از تمام ابزارآلات سنگسابی و شیوه کار آن ها و با دارا بودن کادری مجرب و زبده، در راستای ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات مربوط به انواع کفسابی و سنگسابی به شما مشتریان عزیز گام بر می دارد.

مجموعه کفسابی زعفرانی ، تمامی اطلاعات مورد نیاز مربوط به خدمات کفسابی را در اختیار شما مشتریان عزیز قرار خواهد داد تا با استفاده از این اطلاعات، در انتخاب هر چه بهتر افراد ماهر و زبده برای کف سابی منازل و محیط کاری خود اقدام کنید.

انواع کفسابی

 

انواع کفسابی

 

مراحل مختلف کفسابی موزاییک

مرحله اول

در این مرحله باید دقت داشت که سطوح موزاییکی حساس تر از سطوح سنگی است، پس باید دقت کرد که کفسابی و سنگسابی روی آن ها کاملا مجزا از سطوح سنگی است و ما آن ها را با لقمه ها ویژه کفسابی خواهیم کرد.

مرحله دوم

در این مرحله با اتصال لقمه ها به زیر دستگاه از آن ها در امر کفسابی استفاده می کنیم. در این مرحله ما از لقمه های شماره 36 ، عملیات کفسابی روی موزاییک را آغاز می کنیم

مرحله سوم

در این مرحله از کفسابی موزاییک، از لقمه ها با شماره های خاص استفاده می شود.

روی عملیات ساب زنی که انجام شده است با استفاده از لقمه های شماره 36 در مرحله گذشته، عملیات ساب زدن را دوباره تکرار می کنیم

مرحله چهارم

در این مرحله باید کفسابی را با لقمه های ویژه این مرحله با سایزبندی مربوطه آغاز کنیم، که بازهم این عملیات را روی عملیات کفسابی قبلی مجددا اجرا می کنیم.

مرحله پنجم

در مرحله پنجم از لقمه هایی با شماره 1000 بهره می بریم.

روی سطوح موزاییکی که در مرحله پیشین عملیات کفسابی انجام داده ایم ساب زنی می کنیم؛ و استفاده از لقمه 1000پایان بخش عملیات کفسابی و سنگسابی ما بر روی سطوح موزاییکی خواهد بود. و بعد از این مرحله است که شما از درخشندگی و شفافیت سطوح موزاییکی منزل یا محل کار خود به وجد خواهید آمد.

در پایان یادآور می شویم کفسابی زعفرانی متخصص در انواع کفسابی و سنگسابی با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت در خدمت شما مشتریان عزیز می باشد.

جهت تماس بگیرید

انواع کفسابی

مطالب مرتبط

برچسب ها

فرم درخواست سرویس