خدمات

خدمات کفسابی در تهران

مراحل سنگسابی و کفسابی:

هر سنگ بسته به جنس ونوع آن مراحل سنگ سابی گوناگون و متفاوتی دارد. در هر نوع و مرحله سنگساب از لقمه سنگ های گوناگونی استفاده میکند برای کف سابی ابتدا باید کف ساب از لقمه سنگ های 46 یا 36 برای رفع پستی و یا بلندی ها سنگ استفاده کند این مرحله خواستار دقت و ظرافت خاص خود می باشد و انجام این مرحله با دقت نتیجه ی بسیار خوبی در مراحل بعدی سنگسابی خواهد داشت در مرحله دوم کف سابی از لقمه سنگهای 60 استفاده میشود که برای از بین بردن خط های ناشی از ساب اول خواهد بود این مرحله تا حدودی پستی و بلندی های سنگ را رفع میکند در مرحله سوم از لقمه سنگ های 120 استفاده می شود.

سنگسابی

سنگسابی به روش ها و حالت های مختلف انجام می شود ،برای مثال از ساختمان های نوساز که سنگ های مختلف بر کف آنها فرش می شود نیاز به سنگ سابی دارد تا راه پله ها و پایگرد و پشت بام و سنگسابی پارکینگ همه جزو خدمات کفسابی هستند .سنگ سابی قسمت های مختلف ساختمان دارای دستگاه های مخصوص می باشد برای مثال ساب زنی پله از دستگاهی مانند سنگ فرز با دور متغیر انجام می شود که ضد آب هم مهست.و هم چنین کف سابی پارکینگ و داخل واحد با دستگاه های سنگین ساب زنی انجام می شود که دارای دور موتور بالا هستند .و نیز برای کفسابی پایگرد از دستگاه های سبک استفاده می شود .

سنگسابی در تهران

در تهران یکی از اصلی ترین قسمت های زیبایی دکوراسیون سنگسابی در تهران است . از این رو لازم است تا این کار با نهایت دقت و حوصله انجام شود تا کفپوش سنگی براق و کاملا یکدست پس از انجام ساب زنی سنگ به دست آید .سنگ سابی در تهران کار ماست از شمال تهران و جنوب و شرق و غرب هر کجا که باشد با هر کیفیتی که بخواهید ما انجام می دهیم . در مناطق شمال تهران به دلیل قیمت بالای واحد های مسکونی طبیعی است که خریدار یا مستاجر انتظار بالایی از واحد مورد نظر دارد از این رو پیشنهاد ما این است که سنگ سابی در قسمت های ویژه تهران به صورت ایتالیایی درجه یک انجام شود تا رضایت مشتری را برآورده کند .

قیمت و هزینه سنگ سابی انواع سطوح

همانطور که می دانید سطوح مختلف سنگی روش های مخصوص کف سابی و ساب زنی را دارند و هر یک از این روش و مراحل سنگسابی ابزار و زمان خاص خود را لازم دارد همه اینها دلیل بر تفاوت قیمت و هزینه سنگ سابی سنگ کف می شود . برای مثال پر هزینه ترین گرانیت و زیبا ترین ساب زنی را سنگ مرمریت دارد و در هزینه ترین کفسابی مربوط به کفسابی سنگ مشکی یا گلدن بلک می باشد .

فرم درخواست سرویس