چرا ما به کفسابی در ساختمان نیاز داریم؟

سطوح کف ساختمان به دلایل متعددی از جمله مرور زمان، ریختن فاضلاب ناشی از عملیات ساختمانی، تردد زیاد از حد افراد ساکن در ساختمان کدر و تیره شده و مناظر زشتی را پدید می آورد. در اینجاست که با عملیات کفسابی اقدام به تمیزی و جلا این سطوح می کنند

چرا ما به کفسابی در ساختمان نیاز داریم؟

احتمالا پیش آمده که با بررسی کف ساختمان متوجه ناهماهنگی در سطح کف ساختمان شده اید این همان دلیلی است که شما به کفسابی نیاز پیدا می کنید. در این حالت است که موزاییک ها در کنار هم یک سطح ناهموار و نازیبا را به وجود می آورند به صورتی که لبه های سنگ ها با هم در حالت تراز قرار نمی گیرد. همچنین در هنگام انجام عملیات های تعمیرات ساختمانی، ملات یا گچ و سیمانی بر روی سطوح کف پاشیده و باعث ایجاد منظر های ناخوشاید بر روی سطوح می شود در اینجا شما با عملیات کفسابی اقدام به رفع این نازیبایی ها می کنید ولی این نکته را از یاد نبرید عملیات ساب زدن کف زمانی انجام می شود که لکه ها و زنگارها روی سطح به حالت عادی برطرف نشود.

کفسابی

یکی دیگر از موارد استفاده از کفسابی زمانی است که طی زمان کف ساختمان بر اثر عدم شستشو کدر و تیره شده که با استفاده از عملیات ساب زدن کف این کثیفی ها را از کف می زدایید.

فردی که با استفاده از ابزار خاص کفسابی اقدام به انجام عملیات ساب زنی کف، در سطوح مختلف ساختمان می کند کف ساب می گویند.

کفسابی در وهله اول برای برطرف کردن ناهماهنگی سطح کف استفاده می شود تا زنگارهای روی کف از قبیل سیمان، گچ، جرم از کف پاک شود و سپس با فرایند کفسابی ایتالیایی به جلا دادن سطح کف می پردازند. زمانی که حس می کنید سنگ از تمیزی مانند شیشه شده است، به شکلی که خود را در آن می توانید ببینید؛ عمل کفسابی ایتالیایی به بهترین شکل ممکن انجام شده است.

عملیات کفشویی به این شکل است که در ابتدا 3 عدد لقمه سیناکس و یا فرچه سیما در قسمت زیرین دستگاه قرار می گیرد و زنگارها و کثیفی های که در سنگ فرش کردن باعث کدری شده است کاملا پاک کرده و سطح به صورت یکنواخت و درخشان به نمایش در می آید.

 

اقدامات مهم در زمان کفسابی و سنگسابی :

  • به خاطر بسپارید که برخی از شرکت های خدماتی در هنگام عملیات کفسابی از مواد اسیدی و شیمیایی استفاده می کنند که در طول زمان باعث صدمه زدن به کف ساختمان می شود.
  • دستگاهی که برای عملیات کفسابی به کار می رود در دو مدل سه فاز و تک فاز است. دستگاه سه فاز دارای قدرت بیشتری است و نتیجه استفاده از آن خیلی با کیفیت تر و بهتر است.
  • یکی از روش هایی که معماران زبده استفاده می کنند خرید سنگی است که سطح آن صیقلی و درخشان نشده و به همین خاطر قیمت به صرفه تری دارد . چرا که آن ها می دانند که با عملیات کفسابی سنگ برا همیشه درخشان شده و جلا پیدا می کند. این کار از تحمیل هزینه اضافه به مالک جلوگیری می کند.
  • به خاطر داشته باشید آب حاصل از کفسابی به مواد محکمی بدل خواهد شد اگر وارد کفشور هال یا آشپزخانه شود و به این شکل لوله های ساختمانی دچار گرفتگی می شوند.
  • یک نفر اپراتور دستگاه کف ساب می تواند در یک روز کاری 50 تا 60 متر کف ساختمان را ساب بزند البته بستگی به عوامل دیگری نیز دارد.

 

کفسابی

تعداد مرتبه های پرداخت روی سطوح کف ساختمان 9 مرحله می باشد که مجموعه ما  با ساب زدن پشت سرهم لقمه ایتالیایی آن را به 12 مرتبه پرداخت می رسانیم  که کف ساختمان شما مانند شیشه درخشان و براق شود.

 

جهت تماس بگیرید

کفسابی

مطالب مرتبط

برچسب ها

فرم درخواست سرویس